Тисячі людей знову вийшли на протести проти Трампа по всій території США - від Бостона до Аляски

Тисячі людей знову вийшли на протести проти Трампа по всій території США - від Бостона до Аляски

Тисячі американців вийшли на вулиці міст по всій території США, щоб висловити протест проти дій президента Дональда Трампа. Демонстрації були приурочені до 250-ї річниці початку Війни за незалежність, пише Bloomberg.

Протестувальники заполонили вулиці великих і малих міст по всій країні - від Бостона до Сан-Франциско. Учасники акцій протесту виступили проти депортацій іммігрантів, скорочень у федеральному уряді та того, що вони вважають загрозою демократичним ідеалам країни.

Антитрампівські протести у США: чого вимагають демонстранти

У Нью-Йорку протестувальники пройшли маршем центром Манхеттена, а у Вашингтоні відбувся мітинг перед Білим домом. У Массачусетсі демонстрація була присвячена пам'яті початку Війни за незалежність 19 квітня 1775 року.

У Денвері сотні протестувальників зібралися біля Капітолію штату Колорадо з плакатами "Руки геть!" та на підтримку іммігрантів. Тисячі людей також пройшли маршем у центрі Портленда, штат Орегон.

У Сан-Франциско сотні демонстрантів виклали слова "Імпічмент і відсторонення" на піщаному пляжі вздовж Тихого океану.

В Анкориджі, штат Аляска, люди пройшли центром міста з саморобними плакатами, на одному з яких було написано: "Жоден плакат не буде достатньо ВЕЛИКИМ, щоб перерахувати ВСІ причини, чому я тут!"

Організатори та учасники протестів заявляють, що виступають проти порушень громадянських прав і конституції з боку Трампа. Серед конкретних вимог — повернення Кілмара Абрего Гарсії, який був помилково депортований до Сальвадору. Також вони виступають проти спроб депортувати десятки іммігрантів та скоротити федеральний уряд шляхом звільнення тисяч держслужбовців і фактичного закриття цілих агентств через Департамент ефективності державного управління (DOGE).

Як писав "Ми-Україна" раніше, протести відбулися лише через два тижні після аналогічних загальнонаціональних демонстрацій, які мали більший масштаб і пройшли у 1200 місцях в усіх 50 штатах.

Головне