Синоптик: В Україну повернеться сильна спека

Синоптик: В Україну повернеться сильна спека

Погода в Україні стане спекотною з самого початку нового тижня, але декілька днів в більшості регіонах збережеться комфортна температура, інформує Погода УНІАН. 

Відомо, що весь наступний тиждень в Україні не очікуються опади і буде досить сонячно. 

Зокрема, 14 серпня практично по всій країні температура підніметься до +26°...+28°, а на півдні та місцями в центрі очікується до +29°...+31°.

У наступні кілька днів температура продовжить поступово підвищуватися. 

“У середу, 16 серпня, в Україні буде дуже сонячно, а повітря прогріється до +27°...+30°, а місцями на півдні та у Кіровоградській області очікується до +31°...+33°”, - йдеться в повідомленні.

Перед наступними вихідними, 18 серпня, практично по всій країні, крім західної частини, температура підніметься до +30°...+34°.

“У суботу, 19 серпня, температура в окремих областях стане ще вищою - на Херсонщині очікується до +35°. На заході очікується більш низька температура +27°...+ 29°, однак на Закарпатті повітря прогріється до +31°. Лише наприкінці наступного тижня, 20 серпня, спека ослабне”, - зазначили синоптики.

Нагадаємо, що на південному сході США щонайменше 50 млн людей опинилися під загрозою торнадо та буревіїв. Вони вже вбили одну людину та призвели до поранення ще близько двох десятків громадян у штаті Міссісіпі.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, Каліфорнія страждає від аномальної спеки, на середньому заході вирують торнадо, а на сході без упину йдуть дощі, проте США готуються до ще більш екстремальних погодних умов. 

Головне