Шлюб у "Дії": українцям дозволять одружуватися по відеозв’язку

Шлюб у

У застосунку "Дія" буде доступна нова послуга, яка дозволить людям укладати шлюб онлайн за допомогою відеозв'язку. Уряд підтримав відповідну постанову.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, українці матимуть змогу вирішувати питання щодо шлюбу безпосередньо в мобільному додатку. Це особливо корисно для військовослужбовців та пар, які перебувають на відстані через війну.

Просуватимуть процесом укладання шлюбу через відеозв'язок співробітники Державної реєстраційної служби України, а документи будуть підписані за допомогою електронного підпису в застосунку "Дія.Підпис".

Передбачається, що цей процес буде включати кілька етапів верифікації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що зміниться в Україні з 1 квітня 2024 року: мінімальна зарплата, перерахунок пенсій та халвінг біткоїну

Нагадаємо, українські військові зможуть отримати дозвіл на медичну практику через "Дію". Військові частини, військовослужбовці яких беруть участь у бойових діях чи здійснюють бойові завдання, можуть скористатися механізмом отримання дозволу на медичну практику.

Також відтепер для реєстрації на НМТ-2024 можна скористатися мобільним додатком "Дія". Для цього абітурієнту потрібно мати ID-картку або закордонний паспорт у додатку "Дія" та активувати Дія.Підпис.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Зеленський звільнив Шефіра з посади першого помічника президента та низку своїх радників.

Головне