Російських школярів пропонують відправляти до північнокорейських таборів на літо

Російських школярів пропонують відправляти до північнокорейських таборів на літо

Керівництво Далекосхідного федерального округу рф виступило із пропозицією відправляти російських дітей до літніх таборів у КНДР у межах зусиль росії та Північної Кореї щодо розвитку прикордонного співробітництва. Як пише NK News, батьки неоднозначно і досить скептично віднеслись до такої ідеї. 

Видання поспілкувались з юнаком, який у 2015 та 2016 роках відпочивав у одному з північнокорейських таборів "Сонгдовон", що розташований неподалік портового міста Вонсан. 

"Табір був справді приголомшливим: у ньому був власний аквапарк, міні-парк розваг та пляж, безліч зручностей усередині та зовні, наприклад, кімната з відеоіграми та столами для аерохокею", - згадав він. 

Водночас, за його словами, у таборі існувало багато обмежень. Так, дітям не дозволялось пересуватися територією закладу без супроводу. Багато часу у табоі присвячували ідеологічному та трудовому вихованню дітей. Фролов розповів, що вже вранці першого дня дітей відправили чистити статуї лідерів Північної Кореї. Пропагандистські заняття відбувались щоденно, на уроках російські діти співали пісні про Кімів. 

"Я не міг зрозуміти, що ми співаємо, і я просто читав російську транскрипцію корейських пісень, але нам сказали, що це про три Кіма", - зазначив він.

Також дітям показували мультфільми, головні герої яких закидали бомбами Білий дім. 

Щодо харчування, то, за словами Фролова, воно було не різноманітне - "маленькі шматочки курки, іншого м'яса майже немає, зрідка кальмари, але з смачним рисом і їстівними булочками". Він поскаржився, що після другого відвідування табору "Сонгдовон" дуже схуд.

На додачу, в таборі не було доступу до інтернету, а телефонні дзвінки були надто дорогими. Відповідно, діти практично не мали зв'язку з батьками.

Як писав "Ми-Україна" раніше, минулого місяця Північна Корея провела свої перші навчання з ядерної контратаки, щоб симулювати систему керування "ядерним спусковим гачком" під керівництвом лідера Кім Чен Ина. 
  
 

Головне