Предстоятель ПЦУ Епіфаній у Вербну неділю проведе богослужіння у Києво-Печерській лаврі

Предстоятель ПЦУ Епіфаній у Вербну неділю проведе богослужіння у Києво-Печерській лаврі

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній вже цієї неділі проведе богослужіння у Трапезному храмі Києво-Печерської лаври. Богослужіння відбудеться з нагоди Вербної неділі, інформує прес-служба ПЦУ.

"З нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим, у Вербну неділю, Предстоятель Православної церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершить Божественну літургію в Трапезному храмі святих Антонія і Феодосія Печерських на території Верхньої Лаври", - йдеться у повідомленні.

Богослужіння розпочнеться о 09:00 неділі, 9 квітня. 

Це вже не перше богослужіння, яке предстоятель ПЦУ Епіфаній проводить в Києво-Печерській лаврі. Перше відбулося 7 квітня. Це сталося після того, як Україна повернула собі у власність Свято-Успенський собор та Трапезну церкву.

Нагадаємо, управління майном Києво-Печерської лаври офіційно перейшло до держави. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів.

Як повідомляли “Ми-Україна”, УПЦ МП 29 березня повинна була звільнити Києво-Печерську Лавру. З 30 березня їхній договір про оренду не діє. Напередодні УПЦ МП провела свою останню службу у святині. Згодом митрополит Павло заявив, що йти з Лаври представники Української православної церкви не збираються.

Служба безпеки в суботу, 1 квітня, офіційно підтвердила підозри митрополиту УПЦ (МП) Павлу. Зокрема, його підозрюють у порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності та релігійних переконань. Того ж дня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід митрополиту УПЦ МП Павлу у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці.

Головне