Повітряна тривога триває вже 12 годин: Зеленський назвав кількість постраждалих у Харкові за день

Повітряна тривога триває вже 12 годин: Зеленський назвав кількість постраждалих у Харкові за день

Повітряна тривога на Харківщині вже триває понад 12 годин. Протягом дня тільки у Харкові, який весь день перебував під атаками ворога, російські окупанти поранили 60 осіб. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

"Весь день Харків під ударами російських терористів. Повітряна тривога на Харківщині триває вже понад 12 годин.

Керовані авіабомби та ракети проти звичайної забудови Харкова, звичайного цивільного життя міста. Будівельний гіпермаркет вщент згорів, досі триває ліквідація пожежі. Були влучання по центральному парку, по звичайних будинках. Точна кількість загиблих людей станом на зараз ще невідома. Загалом тільки за один цей день і тільки в Харкові поранені майже 60 людей. Усім надається необхідна допомога", - наголосив глава української держави.

Також він додав, що на місцях ворожих ударів працюють близько 200 рятувальників, 400 поліцейських та усі інші екстрені служби. 

"Вдячний кожному й кожній, хто дбає про людей і намагається зберегти якнайбільше життів", - наголосив президент Зеленський.

Як повідомляли "Ми-Україна", станом на 21:00 25 травня безвісти зниклими після російського удару по гіпермаркету Харкова вважаються 16 осіб, заявив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Головне