Політики року-2022: Центр Разумкова опублікував результати опитування українців

Політики року-2022: Центр Разумкова опублікував результати опитування українців

На питання "Якого українського політичного діяча ви назвали б політиком 2022 року?" більше половини українців назвали президента України Володимира Зеленського. Друге місце посів головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Про це йдеться у звіті опитування соціологічної служби Центру Разумкова, яке проводилося з 21 грудня по 3 січня 2023 року. Як зазначається, Зеленського назвали 59% респондентів.

На другому місці у рейтингу опинився головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний. Його вважають політиком 2022 року 10% опитаних.

Крім того в рейтингу фігурують Олексій Арестович та Петро Порошенко - обидва мають по 2,4%. Менше 2% українців назвали політиком минулого року Дмитра Кулебу, Михайла Подоляка та Сергія Притулу.

Варто зазначити, що Володимир Зеленський щороку від початку свого президентства очолював рейтинги у номінації "Політик року". Так, у 2019-у політиком року його назвали 46% українців. 

У 2020 році Зеленський був політиком року лише на думку 19,9% опитаних.

У 2021-у році Володимира Зеленського назвали політиком року взагалі 17% українців, однак він все рівно посів тоді перше місце.

Цікаво, що Валерія Залужного до 2022 року у рейтингах Політик року взагалі не було. Це його перша поява в цьому списку.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, згідно з опитуванням КМІС, кількість україномовних українців продовжує суттєво зростати.

Головне