Окупанти обстріляли Запорізьку область з комплексу С-300

Окупанти обстріляли Запорізьку область з комплексу С-300

Російські окупанти вночі обстріляли Запорізьку область, по Матвіївській громаді ворог запустив ракету С-300. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

За його словами, від ворожого снаряду в одному з навчальних закладів вибило всі вікна.

"Звук, який сколихнув серед ночі обласний центр - це ворожий вогонь, спрямований на Матвіївську громаду. Як зазначить окупант у своїх брехливих зведеннях, він цілив у надважливий стратегічний об'єкт. Але ракета С-300 впала у полі, від її вибуху у місцевому освітньому закладі та будівлях поруч вибило всі вікна. На щастя, без жертв", - розповів Старух.

Крім того, за минулу добу населені пункти Запорізької області витримали 153 обстріли. Наразі зафіксовано 28 повідомлень про руйнування.

"Запускаючи всі види озброєння, у тому числі заборонені міжнародним законодавством запалювальні снаряди по цивільній інфраструктурі та житлових будинках, окупант свідомо йде на воєнні злочини. 153 обстріли пережили 17 наших населених пунктів  за останню добу. Наразі зафіксовано 28 повідомлень про руйнування", - зазначив голова Запорізької ОВА.

Як писав “Ми-Україна” раніше, російські загарбники завдали удару з важкої артилерії по Нікопольському району в Дніпропетровській області.

Головне