Нікі Мінаж затримали в аеропорту Амстердама за зберігання наркотиків

Нікі Мінаж затримали в аеропорту Амстердама за зберігання наркотиків

Американська виконавиця Нікі Мінаж була затримана голландською військовою поліцією за зберігання легких наркотиків. Затримання відбулось в аеропорту Амстердама, через це реперка була вимушена скасувати свій виступ в Англії. 

Як пише Reuters, правоохоронці повідомили, що 41-річну співачку було затримано 25 травня у аепопорту Схіпхол. Законодавством Нідерландів заборонено вивезення легких наркотиків за кордон. Нікі Мінаж оштрафували на 350 євро та згодом відпустили. Втім вона все одно не встигла на свій концерт у Манчестері.

Реп-виконавиця вела стрім свого затримання в Instagram. На відео видно, як Нікі Мінаж вступає у сварку з правоохоронцями та заявляє, що не має при собі наркотичних речовин. В результаті обшуку офіцери їх все ж виявили. Точна кількість наркотиків не вказується, відомо, що їх було "менше 100 г, але достатньо, щоби виписати штраф".

Нагадаємо, наприкінці квітня у Парижі заарештували французького актора Жерара Депардьє. Зірку було затримано за підозрою у сексуальному насильстві та домаганнях.
 
Як писав "Ми-Україна" раніше, 8 травня відомий голлівудський актор Стів Бушемі зазнав побиття під час прогулянки в Нью-Йорку. На кінозірку напав невідомий та завдав ударів по обличчю. 

Головне