Найвища собака у світі - дог Кевін - несподівано пішов з життя

Найвища собака у світі - дог Кевін - несподівано пішов з життя

Німецький дог з Айови на прізвисько Кевін, який лише нещодавно був визнаний найвищою собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса, помер через кілька тижнів після отримання цього титулу. Трирічний велетень пішов з життя після ускладнень, пов'язаних з операцією, пише Sky News.

Кевін вражав своїми розмірами: його зріст від лап до холки становив 97 сантиметрів, а коли він ставав на задні лапи, то сягав майже 2,13 метра. Цей гігант отримав свій титул в середині червня, ставши справжньою зіркою серед собак-рекордсменів.

Власниця Кевіна, Трейсі Вулф, разом зі своєю родиною, включаючи двох дітей 10 і 12 років, глибоко сумує за своїм улюбленцем. Вона з теплотою згадує про нього:

"Він був просто найкращим хлопцем-велетнем! Ми такі раді, що він зміг встановити рекорд і привернути до себе увагу. Він просто обожнював бути в центрі уваги".

Попри свої вражаючі розміри, Кевін мав свої особливості та страхи. За словами Трейсі, його улюбленим заняттям було "мабуть, подрімати" та "лежати на дивані". Цікаво, що цей велетень боявся пилососа і тікав від нього, як тільки той наближався.

Представники Книги рекордів Гіннеса висловили свої співчуття родині Вулф, підкресливши, що Трейсі та команда ветеринарної клініки зробили все можливе, щоб врятувати Кевіна.

Хоча пес і не перевершив абсолютний рекорд найвищої собаки в історії (цей титул належить іншому німецькому догу на ім'я Зевс з ростом 1,118 метра), він залишив яскравий слід в серцях багатьох людей, наголошує видання. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, під прикриттям гуманних цілей – стерилізації та вакцинації – на ТОТ Запорізької області росіяни масово вбивають безпритульних тварин.

 

Головне