Керівництво Uber насварило водійку, яка відмовилась доставити посилку з наркотиками 

Керівництво Uber насварило водійку, яка відмовилась доставити посилку з наркотиками 

Водійка сервісу Uber Connect - служби доставки, що працює через додаток - на ім'я Джесс розповіла, що отримала негативний відгук та наганяй від керівництва за відмову перевозити посилку з наркотиками. Свою історію вона розповіла виданню Sydney Morning Herald.

За її словами, 22 квітня її викликали до будівлі ресторану на Ботані-Роуд в місті Маскот (Австралія). Замовник вийшов до неї та передав невеликий пакет, туго перетягнутий чорною стяжкою. Вигляд посилки Джесс збентежив, тому вона написала клієнту прохання розповісти про його вміст. Чоловік відповів, що у пакеті зубна паста.

"Я одразу сказала, хто платить 16 доларів за зубну пасту з доставкою, це повна нісенітниця", - розповіла водійка.

З огляду на це Джесс одразу поїхала до місцевої поліцейської дільниці, тоді як клієнт "обсипав її словесними образами, Правоохоронці, відкривши пакет виявили у ньому два грами метамфетаміну, щоправда, дійсно у тюбику від зубної пасти.

Однак в Uber жінку за її дії не похвалили. Джесс скаржиться, що компанія не лише не видалила обліковий запис наркоторговця, а й не зняла відгук з однією зіркою, яку він їй дав. Так само їй не відшкодували 16 доларів, які б жінка могла отримати за це замовлення.

Після публікації новини ЗМІ в Uber передумали. Представник компанії зв'язався з Джесс, щоб повідомити їй, що проти торговця наркотиками було вжито "відповідні внутрішні дії". Він перепросив за те, що знадобилося багато часу для вирішення ситуації. Жінці повідомили, що рейтинг в одну зірку буде видалено, і їй повернуть повну вартість проїзду.

Як писав "Ми-Україна" раніше, все більше китайців не можуть виїхати з Китаю, їм на це не дає дозволу влада. У пастку заборон на виїзд потрапили “десятки тисяч громадян КНР” та навіть іноземці

Головне