Більше ніяких "Льва Толстого" і "Дружби народів": в метро Києва змінили таблички зі старими назвами

Більше ніяких

У метро Києва на двох станціях нарешті замінили таблички зі старими назвами. Йдеться про станцію "Площа Льва Толстого" на синій гілці столичного метрополітену, та станцію "Дружби народів" на зеленій гілці.

Раніше станцію "Площа Льва Толстого" перейменували на "Площу українських героїв", а "Дружби народів" - на "Звіринецьку". Однак досі назви було змінено на папері і табло на станціях.

Однак надпис на стінах станцій залишався старим. Сьогодні ж, 22 серпня, це змінилося. 

Наразі метрополітен працює над заміною лінійних схеми у вагонах підземки, а також записом нових аудіооголошень українською та англійською мовами.

Нагадаємо, у січні жителі столиці України проголосували у електронному застосунку “Київ Цифровий” за перейменування станцій метрополітену та вулиць міста. 83% учасників підтримали пропозицію перейменувати площу Льва Толстого і відповідну станцію метро на площу Українських героїв, а вулицю Льва Толстого – на честь гетьмана Павла Скоропадського. 

Як повідомляли Ми-Україна, будівництво метро на Виноградар за новим проєктом відновлять у вересні 2023 року. До кінця 2024 року планують побудувати дві станції метро – “Мостицька” і “Проспект Правди”. 

Головне