Більше десятка жінок обвинуватили актора Жерара Депардьє у домаганнях, - звіт Médiapart

Більше десятка жінок обвинуватили актора Жерара Депардьє у домаганнях, - звіт Médiapart

Французький актор Жерар Депардьє потрапив у новий скандал. 74-річну зірку у "сексуально неприйнятній поведінці" обвинуватило одразу 13 жінок. Поро це йдеться у детальному звіті, опублікованому новинним сайтом розслідувань Médiapart, пише Variety.

У розслідуванні зазначається, що мова йде про епізоди, які відбувалися на зйомках 11 фільмів та серіалів в період з 2004 по 2022 рік. Про дії сексуального характеру говорили, як акторки, так і представниці знімальних груп. Жінки розповідали, що подекуди домагання з боку Депардьє відбувались на очах у всієї команди, яка брала участь у зніманні, однак жодної реакції у відповідь було через зоряний статус актора.

З усіх жертв лише три давали свідчення в суді. При цьому жодних позовів про свого колеги вони не подавали.

Актор вирішив журналістське розслідування не коментували. Водночас його юристи всі обвинувачення відкинули.

"Депардьє не має наміру відповідати на це звинувачення, в якому змішуються різні теми, деякі з яких стосуються дуже суб'єктивних оцінок і/або моральних суджень… Формально він заперечує всі звинувачення, які можуть підпадати під кримінальне законодавство", – наголосили його юристи.

Проти зіркового актора у Франції досі триває розслідування щодо сексуального насилля, розпочате у 2020 році за позов, поданий акторкою-початківицею Шарлоттою Арно.

Нагадаємо, французький актор у 2013 році отримав громадянство рф. Навіть після розв'язання росією повномасштабної війни в Україні він наголошував, що він "досі росіянин" і для нього "нічого не змінилось".

Як писав "Ми-Україна" раніше, Служба безпеки України затримала в Хмельницькому проросійського пропагандиста, який працював на Віктора Медведчука та закликав до поділу України.

Головне