Біля берегів Італії сталось дві аварії кораблів: 11 загиблих, 64 зниклих безвісти

Біля берегів Італії сталось дві аварії кораблів: 11 загиблих, 64 зниклих безвісти

У понеділок біля південного узбережжя Італії сталася трагедія - в результаті корабельної аварії зникли безвісти шістдесят чотири людини. Про це повідомили агентства ООН у своїй заяві. Лише одинадцять осіб вдалося врятувати та доставити на берег у калабрійське місто Роччелла-Хоніка, пише Fox News.

Тим часом, під час іншого корабельного інциденту рятувальники виявили тіла загиблих десяти, ймовірно, мігрантів, які застрягли під палубою дерев'яного човна біля крихітного італійського острова Лампедуза. Про це повідомила німецька рятувальна група Resqship у соціальній мережі X (колишній Twitter).

Згідно з інформацією, наданою агентствами ООН, перша аварія сталася приблизно за 125 миль від Калабрії. Човен, який відплив з Туреччини вісьмома днями раніше, загорівся і перекинувся. Пошуково-рятувальна операція розпочалася після сигналу лиха, отриманого від французького катера. Інцидент стався у прикордонній зоні, де Греція та Італія проводять пошуково-рятувальні операції. Вцілілі та зниклі безвісти прибули з Ірану, Сирії та Іраку.

Італійський морський рятувально-координаційний центр негайно направив до місця події два торгових судна, що пропливали неподалік. Також до операції долучилися сили Європейського агентства прикордонної та берегової охорони Frontex. Врятованих доставили до калабрійського порту Роччелла-Хоніка, де їх висадили на берег і передали під опіку медичного персоналу. Невдовзі після цього один з мігрантів помер.

Під час другого корабельного інциденту команда судна Resqship "Надір" виявила 61 особу на дерев'яному човні, заповненому водою. Екіпажу вдалося евакуювати 51 людину, двоє з яких були непритомні. Десятеро загиблих були виявлені на затопленій водою нижній палубі човна.

Як писав "Ми-Україна" раніше, корабельне угруповання ЗС рф у Чорному та Азовському морях нараховує сім одиниць. Не всі з цих суден споряджені високоточним ракетним озброєнням. 

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.