Збірна України перемогла Грузію в Лізі націй

Збірна України здобула свою першу перемогу в циклі Ліги націй, мінімально обігравши Грузію з рахунком 1:0 завдяки голу Михайла Мудрика на 35-й хвилині матчу.

У поєдинку, що відбувся 11 жовтня, українська команда нарешті досягла перемоги у Лізі націй, забивши єдиний гол у першому таймі. Михайло Мудрик став автором гола, який вивів нашу збірну вперед.

Попри цю перемогу, Україна продовжує залишатися на останньому місці в турнірній таблиці групи.

Наступний матч синьо-жовті проведуть 14 жовтня проти збірної Чехії. Гра відбудеться на “Міському стадіоні” у польському Вроцлаві.

Нагадаємо, збірні Таджикистану та Пакистану відмовилися грати проти росії у запланованих товариських матчах, посилаючись на інші матчи та відсутність підготовки.

Як писали “Ми-Україна” раніше, на концерті “Океан Ельзи” в Києві, що відбувся 11 жовтня, представники ТЦК та поліцейські перевіряли документи чоловіків біля Палацу спорту.