Українські плавці здобули ще одні "золото" та "срібло" Паралімпіади-2024

Українські плавці здобули ще одні

Українські плавці продовжують приносити медалі Паралімпіади-2024 нашій державі. Так, станом на вечір 2 вересня у медальному заліку України стало більше на одне "золото" та одне "срібло".

Ще одну золоту медаль, вже четверту для України, здобув плавець Денис Остапченко, який першим фінішував на 50-метрівці на спині у класі S3.

Українець випередив срібного призера, німця Йозіа Тіма Александера Топфа, на 1.90 секунди, зробивши вирішальний ривок на заключних метрах дистанції.

Срібну ж медаль виграв плавець Андрій Трусов на дистанції 400 метрів вільним стилем у класі S7.

Варто зауважити, що нині збірна України вже має 28 нагород Паралімпійських ігор-2024.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич розповів, що росіяни кілька разів провокували українських спортсменів на Паралімпійських іграх в Парижі.