Українки здобули "золото" Чемпіонату Європи зі стендової стрільби, - НОК

Українки здобули

Жіноча збірна України зі стендової стрільби завоювала золоту медаль на Чемпіонаті Європи, що проходив в італійському Лонато.

Про це повідомляє пресслужба НОК України.

"За нагороди змагаються 442 спортсмени з 42 європейських країн", - йдеться у дописі.

Українки піднялися на першу сходинку п'єдесталу в дисципліні трап тріо (траншейний стенд).

У дисципліні трап тріо (траншейний стенд) Надія Булгакова, Олена Охотська і Юлія Данілова з рахунком 6:2 перемогли команду Туреччини.

Це перша нагорода для України на чемпіонаті Європи 2024 в Лонато.

Варто нагадати, що 4 травня українські фехтувальниці здобули історичну медаль для України на Кубку світу в Гонконгу. Українська збірна здобула бронзу і вперше піднялася на пʼєдестал пошани на Кубку світу з фехтування на рапірах.

Раніше найкращим результатом було шосте місце, яке українки посіли в лютому 2024 року в Єгипті. До історичного досягнення причетний український квартет у складі Дарії Миронюк, Ольги Сопіт, Аліни Полозюк та Катерини Буденко.

Як писав "Ми-Україна" раніше, російська окупаційна армія за минулу добу, 20 травня, втратила 1380 військових у війні проти Україні. Крім того, ЗСУ знищили 34 ворожі бойові броньовані машини та 42 артилерійські системи.