Українські фехтувальниці здобули історичну медаль для України на Кубку світу в Гонконгу, - НОК

Жіноча збірна України з фехтування виборола бронзову медаль на Кубку світу з фехтування у Гонконгу.

Українська збірна здобула бронзу і вперше піднялася на пʼєдестал пошани на Кубку світу з фехтування на рапірах. Раніше найкращим результатом було шосте місце, яке українки посіли в лютому 2024 року в Єгипті.

До історичного досягнення причетний український квартет у складі Дарії Миронюк, Ольги Сопіт, Аліни Полозюк та Катерини Буденко.

Дівчата дійшли до півфіналу, де програли лідеру світового рейтингу Італії (32:45), після чого у бронзовому поєдинку перемогли Республіку Корею – 34:31.

Нагадаємо, у Варшаві сталася аварія, унаслідок якої загинули троє людей. Про це повідомив речник окружної прокуратури у Варшаві Шимон Банна.

Як писали "Ми-Україна" раніше, внаслідок російських обстрілів загинула одна людина у Дружківці, ще двоє у Часовому Яру дістали поранення. Про це повідомив начальник обласної адміністрації Вадим Філашкін.