“Шахтар” зазнав поразки від “Аталанти” у Лізі чемпіонів з рахунком 0:3

Донецький "Шахтар" програв італійській "Аталанті" з рахунком 0:3 у другому турі Ліги чемпіонів, не зумівши створити жодного удару по воротах суперника.

На 21-й хвилині зустрічі італійський клуб вийшов уперед завдяки голу Берата Ґімшиті. На 44-й хвилині “Аталанта” подвоїла перевагу - м’яч забив Адемола Лукман.

На початку другого тайму, на 48-й хвилині, Рауль Белланова забив третій гол у ворота “Шахтаря”.

Італійська команда переважала на полі, створюючи численні небезпечні моменти. Після першого голу “Аталанта” продовжила атакувати, а “гірники” так і не змогли відповісти жодним ударом. Поразка залишила “Шахтар” із лише одним набраним пунктом у турнірі.

Нагадаємо, у Ташкенті 2 жовтня відбувся півфінальний матч чемпіонату світу-2024 з футзалу, де збірна України дала гідний бій п'ятиразовому чемпіону – Бразилії, але поступилася з рахунком 2:3.

Як писали “Ми-Україна” раніше, терористичне угруповання ХАМАС, яке підтримується Іраном, взяло на себе відповідальність за теракт у Тель-Авіві 1 жовтня.