Паралімпіада-2024: Україна завоювала срібло в академічному веслуванні

Україна завоювала срібну медаль в академічному веслуванні завдяки Роману Полянському, який приніс своїй країні першу медаль у цьому виді спорту.

Полянський здобув срібну медаль у змаганнях серед чоловіків у класі PR1.

На дистанції 2000 метрів українець тримався на другій позиції на всіх чотирьох контрольних позначках. Перемогу здобув британець Бенжамін Прітчард, випередивши Полянського на 10,63 секунди.

Паралімпіада-2024. Академічне веслування (одиночки, клас PR1):

• Бенжамін Прітчард (Велика Британія) — 9:03.84 хвилини
  • Роман Полянський (Україна) — 9:14.47
  • Ерік Горрі (Австралія) — 9:23.37

Цього ж дня українська легкоатлетка Оксана Зубковська здобула золоту медаль у стрибках у довжину на Паралімпійських іграх 2024 року.

Рекордний стрибок, який приніс золото, вона виконала з п'ятої спроби – 5,78 метра, що стало її найкращим результатом сезону. Найближча конкурентка, іспанка Сара Мартінес, завершила змагання з результатом 5,40 метра.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, захищаючи Україну на війні проти російських окупантів загинув призер Всесвітніх ігор та заслужений майстер спорту України Роман Головатюк.