Олімпійська збірна України U-23 виграла фінал Турніру Моріса Ревелло

Збірна України U-23 здолала молодіжну команду Кот-д'Івуару у фінальному матчі Турніру Моріса Ревелло. Поєдинок завершився з рахунком 2:2, а переможця визначила серія пенальті з рахунком 5:4 на користь українців.

Про повідомляє редакція “Ми-Україна з посиланням на результат поєдинку.

У початкових хвилинах матчу “синьо-жовті” вийшли вперед завдяки голу Шостака, який використав помилку оборони суперника. Пізніше Хлань забив другий гол для України. Однак у другому таймі нападник Кот-д'Івуару Уотро зрівняв рахунок, оформивши дубль і вивівши матч в серію пенальті.

У серії пенальті спершу Хлань не виконав свій удар, але пізніше українець Батагов забив вирішальний м'яч, дозволивши “синьо-жовтим” здобути першу перемогу на Турнірі Моріса Ревелло.

Турнір Моріса Ревелло, що цього року святкує свій 50-річний ювілей, є одним із престижних молодіжних футбольних змагань.

Як писали "Ми-Україна" раніше, Національна збірна України з футболу вже завтра ввечері, 17 червня, зіграє свій перший матч у рамках Чемпіонату Європи 2024 року.