“Динамо” вдруге програли у Лізі Європи в матчі проти “Гоффенхайму”

“Динамо” вдруге програли  у Лізі Європи в матчі проти “Гоффенхайму”

“Динамо” зазнало другої поспіль поразки у Лізі Європи, програвши німецькому “Гоффенхайму” з рахунком 0:2 у матчі другого туру.

Другим суперником “біло-синіх” у групі став “Гоффенхайм”, який у першому турі зіграв внічию з данським "Мітьюландом".

Матч розпочався активно, і на 22-й хвилині німецька команда відкрила рахунок: Адам Гложек, отримавши передачу від Валентіна Гендрі, вразив ворота “Динамо”. На 60-й хвилині Гложек оформив дубль, подвоївши перевагу “Гоффенхайма” та закріпивши перемогу над українським клубом з остаточним рахунком 0:2.

Груповий етап Ліги Європи кияни відкрили з поразки від італійського “Лаціо” (0:3).

Нагадаємо, донецький “Шахтар” програв італійській “Аталанті” з рахунком 0:3 у другому турі Ліги чемпіонів, не зумівши створити жодного удару по воротах суперника.

Як писали “Ми-Україна” раніше, генеральний секретар НАТО Марк Рютте відвідав українських військових, які проходять реабілітацію у Києві та підтвердив готовність країн НАТО сприяти лікуванню та реабілітації українських захисників.