Ще одна спроба захопити Харків росіянам “не по зубам”, – Череватий

Російські окупаційні війська можуть у подальшому знову спробувати захопити Харків. Однак, як і минулого разу, загарбникам це не вдасться.

Про це заявив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі марафону “Єдині новини” на телеканалі “Ми-Україна”. За його словами, у Харківському регіоні базується потужне та загартоване в боях угруповання української армії.

“Якщо би ворог ще раз зважився на цю авантюру, він би неймовірно про це пожалкував, адже люди знають, що з цим робити. Один раз вже потужно його (окупанта – ред.) викинули і ніколи не дозволять повторити це ще раз”, – заявив речних Східного угруповання ЗСУ.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий розповів, що російські окупаційні війська періодично кидають під місто Бахмут Донецької області ще більшу кількість солдат і жертвують ними, аби захопити невеликі ділянки землі. Водночас, за його словами, ситуація в Бахмуті є цілком контрольованою українською армією.

Також співробітники правоохоронних органів у Харківській області затримали російського окупанта, який після звільнення регіону переховувався в покинутих будівлях. За даними правоохоронців, затримано російського військового, яким виявився мешканець Московської області, у Куп’янськ-Вузловому. Він є військовослужбовцем 27-ї мотострілецької бригади рф. Для з’ясування всіх обставин перебування військовослужбовця рф на території України його доставили до Куп’янського відділу поліції.

Головне