Резніков заявив, що десяте засідання Рамштайну вселяє оптимізм

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував десяте засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”. Очільник Міноборони наголосив, що “Рамштайн-10” вселяє оптимізм.

“Рамштайн-10” вселяє оптимізм: посилення протиповітряної оборони, постачання боєприпасів, а також навчання та формування “броньованого кулака”, – зазначив Олексій Резніков.

При цьому більше деталей засідання міністр оборони розкривати не став.

Крім того Резніков висловив подяку своєму американському колезі Ллойду Остіну за лідерство, а також друзям з антикремлівської коаліції за готовність стояти з Україною до перемоги.

Нагадаємо, міністр оборони України Олексій Резніков повідомив про чергове засідання Контактної групи з оборони України за день до засідання “Рамштайну”. 10-те засідання Контактної групи проходило 15 березня в онлайн-форматі.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, радник Керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк назвав ефективним дев’яте засідання “Рамштайн”. Там була обговорена низка питань, які матимуть позитивні наслідки для України в боротьбі проти російських загарбників.

Головне