“Реал Мадрид” приєднається до суду проти “Барселони” щодо підкупу арбітрів

Іспанський футбольний клуб “Реал Мадрид” вирішив приєднатися до суду проти каталонського ФК “Барселона”, що стосується корупційної справи за участю арбітрів.

“Реал” хотів би висловити крайнє занепокоєння щодо серйозності фактів і знову заявляє про свою довіру до правової системи. Клуб погодився, що на захист своїх законних прав він з’явиться в суді, коли його буде відкрито для всіх порушених сторін”, – вказано у заяві, опублікованій на сайті ФК.

Суд проти ФК “Барселона”: у чому звинувачують футбольний клуб та його керівництво

Раніше цього місяця іспанська прокуратура висунула ФК “Барселона” обвинувачення у корупції в бізнесі та спорті. Правоохоронці назвали колишніх президентів клубу Сандро Роселя та Хосепа Марію Бартомеу винними в корупції, підробці документів і виплатах Хосе Марії Енрікесу Негрейрі, коли той обіймав посаду віце-президента технічного комітету суддів у Королівській іспанській футбольній федерації (RFEF).

“Барселона” встановила і підтримувала суворо конфіденційну усну угоду з Негрейрою, щоб він… за гроші вчиняв дії, вигідні “Барселоні” у суддівстві”, – вказано у заяві прокуратури.

За даними іспанської прокуратури, Барселона заплатила 7,3 млн євро (7,8 млн доларів) компаніям, пов’язаним з Негрейрою, в часовий проміжок з 2001 по 2018 рік.

Як писав “Ми-Україна” раніше, свіже опитування КМІС показало, що приблизно 64% опитаних українців впевнені, що потрібно намагатися звільнити всю територію України, включно з Кримом, навіть якщо це означатиме тривалішу війну і зменшення підтримки країн Заходу.

Головне