Trustee Plus та Binance: в криптосвіті стартує потужне партнерство

Trustee Plus та Binance: в криптосвіті стартує потужне партнерство

Січень 2024 року радує криптоентузіастів важливими партнерствами. Популярна криптобіржа Binance та криптовалютний гаманець українського походження Trustee Plus оголосили про початок взаємовигідної співпраці. З одного боку, вона передбачає поповнення балансу криптогаманця сервісом Binance Pay, а з іншого – пропозицію випуску віртуальної платіжної картки від Trustee Plus безпосередньо в криптобіржі. Потужне партнерство Trustee Plus та Binance стає ще одним кроком до фінансової свободи криптанів в Центральній та Східній Європі.

За словами співвласника Trustee Plus, команда проекту останній рік розробляла продукт, яким користується сама, а також її друзі й члени родин. "Коли я кожного дня чую слова подяки від незнайомих людей за те, що ми спростили фінансові відносини в родинах, надали можливість швидко допомагати друзям, переказувати, отримувати та витрачати винагороду за працю і просто ефективно допомагати тим, хто цього зараз потребує – тоді я розумію, що ми дійсно робимо світ трішки кращим", – доповнив він.

Популярність та актуальність криптогаманця Trustee Plus зробили можливим таке партнерство. Спеціально для користувачів Binance діє спеціальна пропозиція: з 15 січня по 25 лютого можна випустити дебетову картку Trustee Plus зі знижкою 50%. Її звичайна вартість становить 10 євро. Картка передбачає автоматичну конвертацію USDT, ETH та ВТС при оплаті товарів й послуг онлайн або офлайн.

Нагадуємо, що з появою перед українцями не стоїть питання, як купити ефіріум з картки вітчизняного банку. Криптогаманець забезпечує зручну покупку, а також безпечний обмін та збереження цифрових активів.

Головне