Прем’єр Болгарії порівняв з терористами фермерів, які незадоволені зняттям ембарго на зерно з України

Прем’єр-міністр Болгарії Ніколай Дєнков порівняв фермерів, що незадоволені відміною заборони на імпорт зерна з України, з терористами.

Як зазначив очільник болгарського уряду, всі аргументи місцевих фермерів щодо необхідності продовжити цю заборону є “абсолютно неспроможними”.

“Представники сектору не можуть зі зневагою ставитися до європейських вимог з огляду на те, що трактори, якими вони хочуть перекрити дороги, куплені за європейські кошти. Вони не можуть казати, що Європа їх не цікавить, коли більша частина коштів, які вони отримують у вигляді субсидій і допомоги, є європейськими”, – наголосив Дєнков.

При цьому він додав, що виробникам зерна спочатку варто відмовитися від грошей Європи, а вже потім забороняти товари з України.

“Я не веду переговорів з терористами”, – заявив Дєнков у відповідь на відмову фермерів зустрітися з ним.

У Болгарському союзі фермерів вже відреагували на заяву прем’єр-міністра. Там заявили, що вже 100 днів представники уряду відмовляються від зустрічі з ними. Крім того фермери наголосили, що їхні протести, які обіцяють бути масовими, є реалізацією конституційного права громадянина.

Як повідомляли “Ми-Україна”, Європейська комісія вирішила не продовжувати після 15 вересня обмеження на імпорт української сільськогосподарської продукції

Головне