Подоляк назвав росію країною-страусом: Вони голову у пісок ховають від проблем

Росія – це країна-страус, яка ховає голову у пісок від проблем. Про це заявив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна”.

“Вони – страус, країна-страус. Вони голову ховають у пісок і говорять: “Немає нічого, нема Шебекіно, немає Маріуполя, ні, це все фейки”. Ну ми можемо з ними грати в таку гру – штучний інтелект, фейки. Безумовно, немає ніякого Шебекіно, ви абсолютно праві. Для них принципове рішення яке. Зробити вигляд, що проблеми немає. І в крайньому випадку стерти з лиця землі артилерією там дальнобійною чи ще чимось. Вони бояться зараз визнати, що все йде за сценарієм, найбільш радикальним для них, який призведе до дуже швидкої аутизації внутрішнього політичного простору і для дуже швидкого початку внутрішньої громадянської війни. Ну громадянської не ціннісної війни, а саме такої бунтарської війни, коли люди почнуть перерозподілом території, впливів займатися і так далі”, – заявив Подоляк.

Як повідомляли “Ми-Україна”,  радник голови ОПУ Михайло Подоляк заявив, що єдина країна, яка готова воювати з рф – це Україна, інші держави таку війну не витримають.

Головне