Playboy Україна випустив перший друкований журнал за час війни

Playboy Україна

Playboy Україна представив перший друкований випуск за час повномасштабної війни.

Про це повідомили на офіційному сайті видання.

На обкладинці – хірург, модель та телеведуча Ірина Білоцерковець, яка втратила око під час обстрілу на Київщині.

В інтерв’ю дівчина поділилася секретами своєї незламності. У випуск увійшли розповіді інших українських жінок, учасниць проекту Women stay strong від Playboy, які зазнали травм під час повномасштабної війни.

“Цей випуск поза сумнівом — історичний. Ми дотримувались головних цінностей бренду, взявши до уваги сьогодення. Друкуючи наклад, ми висловлюємо подяку бійцям ЗСУ, які виборюють для нас право, власне, створювати та розповсюджувати журнал. Тож на розкладках читачі його не побачать. Він вирушить туди, де така світа й гуманітарна допомога, як Playboy, набагато потрібніша — по шпиталям, лікарням та тиловим пунктам управління. Це наш підписаний усією редакцією медіаснаряд добра та краси. А номер вийшов завдяки підтримці однієї з найбільших криптофіатних бірж у Європі — WhiteBIT. Дякуємо партнерам та особисто Володимиру Носову”, – додало видання.

Нагадаємо, зірки світового футболу прибувають до Лондона, де 5 серпня відбудеться благодійний матч Game4Ukraine в межах ініціативи з підтримки України United24.

Трансляцію можна буде подивитись, зокрема, на телеканалі “Ми-Україна” у марафоні “Єдині новини”. Початок о 20:00 у суботу, 5 серпня.

Як писав “Ми-Україна” раніше, окупанти вночі обстріляли Херсон із артилерії, є поранені.

Головне