Олег Скрипка виступив перед українськими захисниками під Бахмутом: Заряджаюсь від їхньої сталевої волі

Відомий український співак Олег Скрипка відвідав українських військових, які стоять на захисті України, і дав для них декілька концертів. Про це він повідомив у себе в Instagram.

За словами артиста, він приїхав до українських воїнів, щоб “обмінятись потужною енергією із людьми, завдяки яким ми продовжуємо бути вільною і незалежною країною, з людьми, які ризикують своїм життям заради нашої свободи”.

“Безумовно, є втома, але наші хлопці вкрай мотивовані та сильні духом. Та не знаю, хто більше заряджається: хлопці від моєї музики, чи я від їхньої сталевої волі”, – розповів Скрипка.

Всього співак дав чотири концерти для українських воїнів. Виступи відбулися за ініціативи руху “Культурний десант”, одним із засновників якого є співак та шоумен Коля Сєрга. Саме він запросив Скрипку дати концерт для військових. 

Виступи Олега Скрипки пройшли на невеликих майданчиках з мінімальною кількістю апаратури. 

Разом зі співаком до військових приїхали Олександр Лозовський, Сергій Асафатов та музикант Олександр Гордєєв, у якого під Бахмутом зник безвісти син Олексій. Згодом Олексія знайшли та звільнили з полону.

Раніше “Ми-Україна” показали, як змінилися українські артисти після повномасштабного вторгнення.

Головне