Окупанти намагаються фізично знищити охочих здатися в полон України

Російські військові намагаються фізично знищити тих людей у своїх лавах, які хочуть здатись в полон України.

Про це розповів солдат-гранатометник 5-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України Юрій Сиротюк в ефірі марафону “Єдині новини” на телеканалі “Ми-Україна”.

“Кожна спроба здатися в полон згідно воєнних конвенцій, призводить до того, що росіяни намагаються знищити фізично тих, хто хоче здатися в полон”, – розповів Сиротюк.

Він також додав, що в тих ділянках, де російський фронт “посипався”, росіяни залишають своїх людей. Таким чином вони однаково потрапляють в український полон.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, командир тактичної групи “Азов” Андрій Білецький розповів про актуальну ситуацію на Бахмутському напрямку. Він зазначив, що ЗСУ розгромили підрозділи 72-ї бригади збройних сил росії, дві роти – практично знищені. За його словами, фактично повністю знищено 6-ту та 8-ту роти даної бригади та розбито бригадну розвідку. Також було знищено значну кількість бойових бронемашин, захоплено значну кількість полонених.

У Бахмуті воїни роти ударних БПЛА “Ахіллес” 92 ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка взяли в полон окупанта завдяки ударному дрону. На відео видно, що російський загарбник все ж зміг дістатися до позицій наших військових і здатись в полон. Зазначається, що відповідний кейс доводить те, що дрони в сьогоднішній війні відіграють дуже важливу роль. Це стосується роботи розвідки, артилеристів і взяття окупантів у полон.

Головне