У пастці рідного дому: як підліток врятувався з-під завалів у Бахмуті

обстріл Бахмута

16-річний Роман з Бахмута посеред ночі дивом вибрався з-під завалів рідного дому. Його родина до останнього не виїжджала, бо батьки намагалися навчати дітей, які на той час залишалися у місті.

Історію порятунку хлопця розповіла наша кореспондентка.

До лікарні у Львові 16-тирічного  Романа з мамою доправила карета “швидкої”. Попри біль, він навіть сам несе сумки – це все, що вціліло після прильоту російської ракети.

“Мінно-вибухова травма правої кисті, стабілізований”, – розповіла фельдшер Тетяна Кичма.

Вони збирали речі, аби зранку евакуюватись з палаючого міста. Того вечора у домі їх було п’ятеро: Роман, батько з матір’ю та дві бабусі. Серед ночі прокинулись від гучного звуку, у їх дім прилетіла ракета, почалась пожежа. Хлопець опинився у пастці.

“На мене стеля посипалась, це дошки, штукатурка, шифер. Я пам’ятаю, як виліз і поряд з нами були військові. Вони відразу забрали мене до себе, зв’язалися по рації, щоб приїхали забрали мене, бо поранений”, – розповів підліток.

Далі п’ять дів пробув у лікарні Краматорська, а згодом  – евакуація до Львова. Медики кажуть, що хлопець народився у сорочці.

“Він не має частини шкіри по тильній поверхні кисті, проте рана вже починає загоюватись, немає запалення. У нас є спеціальна штучна шкіра, скоро загоїться цей дефект. На рентгені є переломи кісток”, – заявив ортопед-дерматолог Мар’ян Орач.

Для повного відновлення Роману знадобиться кілька тижнів. Потім – поїдуть до родичів, хоча хотіли б додому, у Бахмут – відновлювати дім.

“Краще там не знаходитись, бо будь-якого моменту може прилетіти”, – додав він.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, жителі Нікополя ночують в укриттях, щоб вберегтись від снарядів росіян.

Головне