ЗСУ нищать потужні підрозділи "Вагнера" у Бахмуті і це вже перемога, - Маляр

ЗСУ нищать потужні підрозділи

Великим успіхом можна вважати те, що бійці Збройних сил України можуть знищувати потужні підрозділи ПВК "Вагнера" у Бахмуті Донецької області.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна". За її словами, у місті наразі тривають важкі бої.

"Усім хочеться новин про звільнення територій, і саме це розцінюється як перемога. Разом з тим вже декілька місяців поспіль наші воїни знищують ворога і найпрофесійніші підрозділи "Вагнера" – це перемога. Те, що там знищується велика кількість техніки ворога – це перемога. Те, що на сьогодні ворог там "завʼязаний" і змушений концентрувати всі свої зусилля там і таким чином зменшується його наступальний потенціал – теж перемога", – заявила вона.

Ганна Маляр також зазначила, що у ворога переважаючі сили за кількістю бійців та озброєння. Однак у цих умовах наші бійці мужнього протистоять противнику.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що оборона міста Бахмут Збройними силами України може зазнати поразки вже найближчими днями. Однак це не обов’язково стане переламним моментом у російсько-українській війні. а словами генсекретаря Альянсу, в останні місяці довкола міста Бахмут точились запеклі бої. Водночас російська сторона кидала на цей напрямок все нову живу силу та техніку.

Крім того, під час штурмів міста Бахмут на Донеччині російська окупаційна армія втратила від 20 до 30 тис. солдатів. Співвідношення вбитих і поранених може бути 1:3.

Головне