Зеленський на 50 років запровадив санкції проти грального бізнесу: у списку 120 фізичних та 287 юридичних осіб

Зеленський на 50 років запровадив санкції проти грального бізнесу: у списку 120 фізичних та 287 юридичних осіб

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб. Відповідний указ №145/2023 опубліковано на сайті Президента України.

Так, Президент ввів у дію рішення РНБО "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), ухвалене 10 березня 2023 року.

Серед громадян, щодо яких запроваджено персональні спеціальні економічні санкції, не лише росіяни, але і громадяни Кіпру, Великої Британії, Польщі, Туреччини й Нідерландів. 

Також обмежувальні заходи застосовано до 287 юридичних осіб. Серед них російські букмекерські компанії, організатори лотерей, іподроми, інвестиційні та розважальні компанії. Серед ниє є і такі, що розташовані в Україні. А саме: "Паріматч", "Покерматч.ЮА", "Поінтлото", "Твоя беттінгова компанія", "Плей Фан Інвестмент", "Фінансова Компанія Лео" тощо.

Санкції, які запровадив Володимир Зеленський, розраховані на 50 років.

Аналогічні санкції тепер можуть ввести США та ЄС.

Як повідомляли Ми-Україна, в США та ЄС розглядають можливість запровадження санкцій проти алмазної індустрії рф. Таким чином партнери України хочуть перервати потік доходів від обробки та видобутку алмазів для росії.

Раніше Сполучені Штати Америки запровадили нові санкції проти громадян російської федерації.

Головне