Зеленський: Українські дрони уразили понад 30 нафтопереробних заводів рф

Зеленський: Українські дрони уразили понад 30 нафтопереробних заводів рф

Українські захисники уразили понад 30 нафтопереробних заводів, терміналів та нафтобаз у росії. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

Він зазначив, що Центр спеціальних операцій А - по праву один із найкращих бойових підрозділів України.

Глава держави наголосив, що на сьогоднішній день уражено понад 30 нафтопереробних заводів, терміналів та нафтобаз держави-терориста.

"Для дронів СБУ вже й відстань у півтори тисячі кілометрів не проблема. Разом з успіхами ГУР та наших Збройних Сил України це дуже вагомі результати, які наближають справедливе для України закінчення цієї війни та забезпечують реальну, відчутну, болісну відповідальність росії за все скоєне проти України", – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, що в Харкові зафіксовано понад три влучання керованими авіаційними бомбами. У Шевченківському районі пошкоджено заклад освіти.

Як повідомляли "Ми-Україна", Європейський Союз вже затвердив переговорну рамку для України, і 25 червня очікується фактичний початок перемовин.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.