Затриманий у Франції Жеваго заплатив мільйон євро застави, щоб вийти на волю

Затриманий у Франції Жеваго заплатив мільйон євро застави, щоб вийти на волю

В четвер, 5 січня, французький суд ухвалив рішення звільнити українського мільярдера Костянтина Жеваго під заставу напередодні слухань у справі про екстрадицію до України. Про це повідомляє агентство Reuters

Слухання у справі про екстрадицію розпочнуться 19 січня.

Адвокати 48-річного мільярдера попросили, щоб суд у місті Шамбері відбувся за зачиненими дверима. 

Як відомо, Костянтин Жеваго не визнає своєї провини і заявив, що його справа є політично мотивованою.  Також він звернувся до суду з проханням відпустити його з в'язниці до наступного засідання суду під заставу мільйон євро.

"Я вперше у в'язниці. Я не робив тих речей, в яких мене звинувачують у цій справі, я не заслуговую на це. Я прошу вашого дозволу покинути в'язницю до наступного слухання, і я зроблю все, про що ви попросили", - сказав мільярдер на слуханні. 

Суд міста Шамбері погодився звільнити Жеваго під заставу за умов, що українець не може виїхати за межі Франції. Він повинен віддати владі два своїх паспорти, тричі на тиждень з'являтися в місцеву поліцію і відповідати на виклики.

Нагадаємо, що Жеваго був заарештований у Франції наприкінці грудня за запитом України і з того часу перебував під вартою.

Державне бюро розслідувань України заявило, що мільярдера розшукували за підозрою в розкраданні та відмиванні грошей, пов'язаних зі зникненням 113 мільйонів доларів з нині збанкрутілого банку "Фінанси та кредит".

Головне