Вже в липні: Австралія оголосить новий пакет військової допомоги Україні

Вже в липні: Австралія оголосить новий пакет військової допомоги Україні

Уряд Австралії у липні планує оголосити черговий пакет військової допомоги Україні.

Про це повідомив голова Міністерства оборони України Олексій Резніков на своїй сторінці в Twitter.

"Провів змістовну зустріч із високоповажним віцепрем'єр-міністром - міністром оборони Австралії Річардом Марлзом. Обговорили пріоритети України щодо посилення обороноздатності. Черговий пакет безпекової допомоги буде оголошено урядом Австралії у липні", - написав Резніков у соцмережі.

Під час зустрічі очільник Міноборони також попросив Австралію розглянути можливість навчання українських пілотів.

"Я попросив наших австралійських друзів розглянути можливість підготовки українських пілотів, надання медичних евакуаційних автомобілів та засобів радіоелектронної боротьби з безпілотниками", - додав Олексій Резніков.

Також глава українського Міноборони запросив Марлза відвідати Україну.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, швейцарський стартап Destinus ось уже кілька років розробляє пасажирський надзвуковий літак Eiger із водневим двигуном. У компанії обіцяють, що його пасажирам для того, аби долетіти з Франкфурта до Сіднея потрібно буде лише 4 години 15 хвилин замість 20 годин наразі. Destinus тестує свій прототип літака протягом останніх кількох років. Eiger є другим прототипом літака, який успішно пройшов льотні випробування наприкінці минулого року.

Україна регулярно отримує від Австралії одноразові картонні дрони. Йдеться про постачання щонайменше 100 такий БпЛА на місяць. Попри те, що на вигляд вони нічим не відрізняються від дитячих іграшок, такі дрони активно використовуються Силами оборони України для виконання цілого спектру завдань. Для прикладу, одноразові картонні дрони можна використовувати для доставлення боєприпасів, продовольства та медикаментів.

Головне