Вже понад 100 арештів: в Європі проводять масштабні рейди проти італійської мафії

Вже понад 100 арештів: в Європі проводять масштабні рейди проти італійської мафії

Правоохоронні органи в Європі продовжують масштабну спільну спецоперацію проти можливих членів італійського мафіозного клану "Ндрангета". Наразі затримали вже понад сотню осіб.

Про це повідомило видання Politico. Як зазначається, рейди проходять в Італії та Німеччині, а також у Франції, Бельгії, Іспанії та Португалії. 

В Італії в регіоні Калабрія, де, як вважається, базується злочинне угруповання, затримали вже 108 осіб, підозрюваних у причетності до "Ндрангети" та злочинів, пов’язаних із контрабаною зброї та наркотиків. У Німеччині рейди пройшли за десятками адрес у п’яти федеральних землях. Відомо вже про понад 30 арештів.

Бельгійська прокуратура заявляє про обшуки за 20 адресами.

Спецоперація є результатом спільного розслідування європейських агентств Європол та Євроюст. У ній беруть участі сотні правоохоронців шести країн. При цьому італійський клан "Ндрангета" вважають однією з найпотужніших злочинних мереж в Італії та Європі загалом.  

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, поліція карабінерів у Генуї в Італії заарештувала мафіозі Паскуале Бонавота. Він, ймовірно, є очільником італійської мафії “Ндрангета”, який був одним із найбільш розшукуваних злочинців країни. Як зазначається, 49-річний чоловік був занесений до спеціального списку для розшуку. Він вважається “дуже небезпечним” злочинцем. Бонавота був заарештований поліцією у соборі Генуї. Це відбулося після того, як правоохоронні органи слідкували за ним.

Також у Державного бюро розслідувань є версія спроб російських спецслужб активно залучати наркомафію до розповсюдження наркотиків в Україні. Наразі ще більше буде посилено контроль за вмістом посилок, які люди пересилають поштою. 

Головне