Вихідний 8 березня: опитування в "Дії" скоро поб'є рекорд по кількості голосів

Вихідний 8 березня: опитування в

Результати опитування в "Дії" щодо того, чи варто залишати 8 березня вихідним днем, будуть оприлюднені тільки після завершення голосування. Водночас українці наразі прожовжують активно брати участь в опитуванні, яке майже побило рекорд.

Про це розповів керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік в ефірі "Ми-Україна".

"В опитуванні ще не було публічних результатів. Результати будуть оприлюднені після завершення, тож голосуйте зараз і чекайте 6 березня, відкривайте новини або "Дію". Ми також надішлемо сповіщення про те, як саме пройшло це опитування. Крім того, ми йдемо на рекорд. Наближаємося по кількості голосів до опитування про зброю, де проголосувало 1,7 млн українців. Це дуже близько", - розповів Банік.

Також він розповів про динаміку голосування в опитуванні. Він зазначив, що перші дні завжди є найактивнішими.

"Зараз у нас третій день, він також активний. У нас у "Дії" вже майже 19 млн унікальних користувачів, щодня від 1 до 2 млн осіб відкривають застосунок. Тому динаміка голосування трохи зростає, збільшується навантаження під час голосувань. Звісно, що всі хочуть висловити свою думку щодо вихідного 8 березня. Наприкінці тижня динаміка знижуватиметься", - додав він.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Мінцифри 15 лютого запустили дві нові послуги в “Дії”. Йдеться про заміну посвідчення водія і витяг про несудимість. Банік анонсував, що незабаром в “Дії” з’явиться одразу декілька нових опцій, серед яких подання заяви на шлюб та розмитнення. Також нині у застосунку запущено нове голосування.

Головне