Втрати ворога на 22 червня 2026 року: ЗСУ відмінусували 1190 окупантів

Втрати ворога на 22 червня 2026 року: ЗСУ відмінусували 1190 окупантів
Фото: https://t.me/GeneralStaffZSU/40150

Російська армія у боях проти України за минулу добу втратила 1190 солдатів, танк, вісім ББМ, 51 артилерійську систему та два засоби ППО.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.06.26 приблизно складають:

 

  • особового складу – близько 1 393 140 (+1 190) осіб 
  • танків – 12 050 (+1) од.
  • бойових броньованих машин – 24 805 (+8) од.
  • артилерійських систем  – 44 530 (+51) од.
  • РСЗВ – 1 886 (+1) од.
  • засоби ППО – 1 437 (+2) од.
  • літаків – 436 (+0) од.
  • гелікоптерів – 353 (+0) од.
  • наземні робототехнічні комплекси  – 1 712 (+9) од.
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 366 164 (+2 015) од.
  • крилаті ракети  – 4 787 (+0) од.
  • кораблі / катери  – 33 (+0) од.
  • підводні човни – 2 (+0) од.
  • автомобільна техніка та автоцистерни – 110 201 (+384) од.
  • спеціальна техніка – 4 321 (+5) од.

Як писав "Ми-Україна" раніше, на Костянтинівському напрямку росіяни намагаютсься просуватися та нарощувати інтенсивність атак, не зважаючи на великі втрати.

Головне