Встановлено імена 44 росіян, причетних до удару по житловому будинку в Дніпрі

Встановлено імена 44 росіян, причетних до удару по житловому будинку в Дніпрі

Було встановлено 44 особи росіян, причетних до теракту по багатоповерхівці у Дніпрі. Серед них ті, хто заправляли літаки та ракети перед пуском, а також росіяни, які пов’язані з авіаційним полком, але не належать до його складу.

Про це йдеться у розслідуванні OSINT-ком'юніті Molfar. Як зазначається, обстріл житлової багатоповерхівки скоїв 52-й гвардійський важкий бомбардувальний авіаційний полк, що базується у місті Шайківка Калузької області. Цей самий полк вчинив атаку на торговий центр "Амстор" у Кременчуці 27 червня.

"OSINT-спільнота Molfar ідентифікувала всіх осіб, причетних до терористичного обстрілу житлової будівлі у місті Дніпро: це командири екіпажів, льотчики, технічні співробітники, штабні працівники та просто афілійовані особи, які відвідують урочисті святкування подій полку та присутні на спільних фото як імовірні колишні, або резервні військові цього гвардійського полку", - йдеться в повідомленні.

Усі особи, причетні до полку

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, радниця голови ОВА Дніпропетровської області Наталія Бабаченко повідомила ,що кількість загиблих внаслідок удару по будинку в Дніпрі сягнула 30 осіб.

Головне