Ворог здійснив масовану атаку дронами по Охтирському району: є поранені

Ворог здійснив масовану атаку дронами по Охтирському району: є поранені
Фото: Сумська ОВА

Війська рф здійснили масовану атаку безпілотниками по Охтирському району Сумської області в ніч на 27 червня. Внаслідок удару важкі поранення отримала 53-річна жінка, ще дев'ятеро людей звернулися за медичною допомогою.

Про це повідомили в Сумській ОВА.

Під ударом російських ударних БпЛА опинилися приватні житлові будинки, а також декілька АЗС.

За даними військових, під час атаки противник застосував велику кількість безпілотників, які рухались на низьких висотах, що значно ускладнювало їх своєчасне виявлення та знищення силами протиповітряної оборони.

Внаслідок обстрілу 53-річна жителька Кириківської громади отримала тяжкі поранення та опіки. Її госпіталізували, наразі жінка перебуває у важкому стані. Лікарі надають їй необхідну допомогу.

Крім того, ще дев'ятеро людей звернулися до медиків. Усім постраждалим допомогу надали на місці, госпіталізація їм не знадобилася.

Наразі фахівці продовжують обстежувати території та встановлювати повний масштаб руйнувань, завданих російською атакою.

Варто зазначити, що загалом за добу на Сумщині через обстріли і удари рф загинула одна людина, ще 14 отримали поранення, зокрема у Верхньосироватській громаді внаслідок атаки БпЛА загинув 66-річний чоловік.

Всього російські загарбники здійснили понад 60 обстрілів по 26 населених пунктах Сумської області.

Як писав "Ми-Україна" раніше, росіяни продовжують атакувати цивільних, зокрема поблизу Нікополя окупанти поцілили дроном по маршрутці, внаслідок чого загинуло двоє людей, ще 12 поранено.

Головне