Ворог атакував об'єкти "Нафтогазу" у чотирьох областях: є руйнування та поранена жінка

Ворог атакував об'єкти
Фото: https://www.facebook.com/sergii.koretskyi.page/posts/pfbid037DRAahaxiQYbYUYZmcNV4mwqaSVWv2NTAp7paUiupCFUia3FpfAqzH965M2e4K8Al

Російські окупаційні війська завдали ударів по автозаправних комплексах та виробничих активах Групи "Нафтогаз" у чотирьох регіонах України.

Про це повідомляє керівник компанії Сергій Корецький.

Під ворожим ударом опинилися одразу кілька АЗК "Укрнафта" в Запорізькій, Миколаївській та Дніпропетровській областях. Під час однієї з атак дроном-камікадзе типу "шахед" серйозні поранення отримала працівниця заправної станції – жінку госпіталізували у важкому стані. Через значні руйнування роботу цього АЗК довелося повністю зупинити.

Крім того, вночі та зранку російські БПЛА били по виробничих активах на Полтавщині. Внаслідок обстрілу зафіксовано суттєві пошкодження об’єктів видобутку та зберігання газу, а роботу частини активів наразі зупинено.

Завдяки оперативним діям рятувальників ДСНС та фахівців Групи "Нафтогаз" на одному з об’єктів вдалося швидко ліквідувати пожежу. Серед персоналу та співробітників ДСНС ніхто не постраждав. Наразі фахівці продовжують оцінювати масштаби руйнувань.

Як писав "Ми-Україна" раніше, військо росії 24 червня вдарило по пляжу у Запоріжжі, внаслідок чого постраждали дорослі та діти.

Головне