Вірменія офіційно відмовилися проводити навчання ОДКБ у 2023 році

Вірменія офіційно відмовилися проводити навчання ОДКБ у 2023 році

Єреван не вважає за доцільне проводити в країні військові навчання Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) у 2023 році.

Про це заявив на пресконференції у вівторок, 10 січня, прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян з посиланням на рішення Міністерства оборони, пише News.am.

"Міністр оборони Республіки Вірменія письмово поінформував об’єднаний штаб ОДКБ, що ми не вважаємо за доцільне проведення таких військових навчань на території Республіки Вірменія в цій ситуації. Цього року ці військові навчання не відбудуться", – сказав Пашинян.

Крім того, він прокоментував повідомлення про те, що Вірменія поставила РФ ультиматум щодо того, що якщо Лачинський коридор (гірський коридор, що з'єднував Вірменію з невизнаною Нагірно-Карабаською Республікою) не буде відкритий до 10 січня, Вірменія вийде з ОДКБ. Прем'єр Пашинян зазначив, що не вважає за потрібне говорити з партнерами мовою ультиматумів: "Те, що ми маємо сказати про цю ситуацію, вже було сказано, і, за великим рахунком, додати нічого".

Головне