Відключення електроенергії у Києві: за якими графіками світло у споживачів вимикатимуть 10 січня 

Відключення електроенергії у Києві: за якими графіками світло у споживачів вимикатимуть 10 січня 

У Києві у вівторок, 10 січня, світло у споживачів зникатиме за графіком. Як інформує ДТЕК, у столиці сьогодні діють стабілізаційні графіки вимкнення електроенергії. 

Детальніше ознайомитися із ними можна за цим посиланням.

Що у Києві зі світлом 10 січня 2023 року

Як інформує гендиректор Yasno Сергій Коваленко, у зв’язку з погіршення погодних умов у Києві упродовж учорашнього дня прогнозовано збільшилось споживання. З огляду на вихід низкою районів за межі графіку, подекуди у столиці вводилися в дію аварійні обмеження. 

Він нагадав, що кожні -5° це +200 МВт, а отже для Києва під час похолодання потрібно більше потужності та додав, що неможливо передбачити “ який саме мегават призведе до переходу на аварійні відключення”. 

“Те, що на Новий рік ми не мали відключень - це результат зусиль енергетиків, які буквально тримали тимчасові схеми у робочому стані. Також була відключена низка виробничих потужностей в цілому по країні, більше електроенергії пішло на населення. Зараз ми маємо тримати баланс між населенням та бізнесом, оскільки без роботи останнього зупиниться економіка, - пояснив Коваленко. 

Він також нагадав і про постійні аварії, на усунення яких потрібен час , та виведення одного з реакторів Рівненської АЕС на плановий капітальний ремонт. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, "Укренерго" на початку тижня попередило про зростання споживання електроенергії, через що в країні можуть застосовуватися аварійні відключення.

Головне