Верцнер пояснив, чому Путін повернув Герасимова керувати війною в Україні

Верцнер пояснив, чому Путін повернув Герасимова керувати війною в Україні

Президент рф Володимир Путін знову призначив Валерія Герасимова командувати Об’єднаним угрупованням військ в Україні, ця кандидатура це був  оптимальний вибір, а всі інші призначення не були ефективними.

Таку думку в ефірі телеканалу "Ми-Україна" висловив майор резерву армії оборони Ізраїлю "ЦАГАЛ" Віктор Верцнер.

"Для того, щоб розв'язати проблему є певні засоби. От ви намагаєтесь вивести тарганів. Ви пішли до супермаркету й купили який-небудь засіб, спробували - не дуже працює. Ви підете й купите інше. Це те, чим Путін зараз займається. Він ходить і міняє ці засоби і не сильно у них виходить. Врешті він напевно зрозумів, що перший засіб був найбільш оптимальний для нього, тому що всі решта, які він спробував - взагалі не працюють", - вважає Верцнер.

Також він додав, що росія військово неспроможна досягти тієї мети, яку вона поставила.

"Це неможливо цими силами та засобами (які має рф, - ред.)", - наголосив Верцнер.

Як раніше повідомляли “Ми-Україна”, 11 січня російського генерала Сергія Суровікіна, якого у жовтні минулого року призначили командувачем Об’єднаного угруповання військ в Україні, звільнили з посади. Його замінив Валерій Герасимов, начальник генерального штабу рф.

Як вважає міністр оборони України Олексій Резніков, звільнення Суровікіна є свідченням того, що між керівництвом регулярної армії рф та засновником ПВК “Вагнер” Євгеном Пригожиним є конфлікт

Головне