З червня тариф на електроенергію доведеться підвищити, - Мошенець

З червня тариф на електроенергію доведеться підвищити, - Мошенець

В Україні зростуть тарифи на електроенергію вже в червні. За ці кошти влада планує відновити зруйновані росією енергетичні об’єкти, які контролює Україна.

Про це в ефірі "Ми-Україна" повідомила народна депутатка, заступниця голови комітету ВР з питань антикорупційної політики Олена Мошенець.

"Доведеться підвищувати тариф на електроенергію вже з червня. Якщо ми хочемо мати теплу осінь, теплу зиму у 2023-2024 роках, потрібно мати кошти на те, щоб це тепло було постійно в наших оселях", - сказала вона.

За її словами, ці кошти підуть на зруйновані енергетичні об’єкти, які контролює Україна. Наразі зруйновано 44% атомної генерації. Пошкоджено також 19 енергоблоків теплоелектростанцій.

Нагадаємо, реальна вартість електроенергії в Україні складає від 4 до 6 грн за кВт.

“Електроенергія, як і будь-який товар, має свою вартість. Реальна вартість електроенергії в Україні складає від 4 до 6 грн за кіловат, в залежності від географії поставки. Населення, в свою чергу, сплачує або 1,44 грн за кіловат, або 1,68 в залежності від обсягу споживання. Решта покривається коштом державних виробників електроенергії”, – зазначив генеральний директор АТ “Оператор ринку” Олександр Гавва..

При цьому він наголосив, що ці кошти можна було б направити на модернізацію обладнання або підготовку до нового опалювального сезону.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Гуменюк розповіла, як окупанти готуються до чергової атаки на Україну.

Головне