В Україні лише 5% компаній перестали співпрацювати з росією та Білоруссю – дослідження

В Україні лише 5% компаній перестали співпрацювати з росією та Білоруссю – дослідження

В Україні продовжують вікриватися компанії зі звʼязками в росії та Білорусі. Від початку повномасштабної війни лише у 5% із 20 тисяч компаній, які мали звʼязки з країною-агресором, перестали співпрацювати. Про це повідомляє дослідження, яке провели аналітики R&D центру YouControl.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну налічували понад 20 тисяч активних українських підприємств, у яких серед власників чи засновників є громадяни або резиденти рф чи Білорусі. 

За 16 місяців лише деякі із цих компаній вийшли зі структури представників країн агресорів. 

Виявили понад 1000 таких фірм, вони становлять трохи більше 5% від загальної кількості підприємств.

Майже 50% із цих компаній зареєстровані в Києві, ще близько 6,5% розташовані в Київській області. Майже 27% працюють у торговій сфері, по 14% – у переробній промисловості та нерухомості.

За період повномасштабного вторгнення рф в Україну виявили 39 новостворених компаній із ворожими звʼязками.

Близько половини цих юросіб (19) оформлені в Києві, ще 14 організацій зареєстровані на заході України, три – на півдні, і дві – на сході країни. Більше 60% з цих компаній (24) були зареєстровані у 2022 році.

Нагадаємо, чотирирічний пакет фінансування для України від МВФ на суму 15,6 мільярда доларів, затверджений у березні, дає Україні змогу залучити 115 млрд доларів протягом наступних чотирьох років.

Як писав “Ми-Україна” раніше, українцям пояснили відмінності між складанням національного мультипредметного тесту та зовнішнього незалежного оцінювання.


Головне