В МОК заявили, що питання допуску росії і Білорусі до Олімпіади-2024 наразі не розглядається

В МОК заявили, що питання допуску росії і Білорусі до Олімпіади-2024 наразі не розглядається

Міжнародний олімпійський комітет наразі не розглядає питання щодо участі російських і білоруських спортсменів в Олімпіаді-2024 у столиці Франції. Про це повідомляє прес-служба МОК. 

В комітеті розповіли, що у їхній документації немає згадки про спортсменів з росії та Білорусі, які допущені до Олімпійських ігор у Парижі. 

Також в МОК наголосили, що на цей момент лише розробляють критерії для допуску атлетів з рф до літнього сезону в азіатських турнірах.

"Рішення про участь спортсменів з російським або білоруським паспортом в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі поки не прийнято. Йдеться про їхню участь у міжнародних змаганнях в Азії в майбутньому літньому спортивному сезоні. У жодному з опублікованих МОК документів ви не знайдете згадки про Олімп іграх 2024 року в Парижі для спортсменів із російським чи білоруським паспортом", - йдеться в повідомленні. 

Як повідомляли “Ми-Україна”,  латвійські спортсмени не братимуть участі в Олімпійських іграх-2024 році разом із представниками росії та Білорусі, якщо на момент проведення змагань агресія в Україні продовжуватиметься.

Головне