В Генштабі повідомили нові подробиці удару по Центру космічного зв’язку "Дубна" в Московській області

В Генштабі повідомили нові подробиці удару по Центру космічного зв’язку
Фото: скріншот з відео

Центр космічного зв’язку "Дубна" в Московській області був уражений в ніч на 22 червня. В результаті атаки було уражено обладнання супутникового зв’язку, технічну інфраструктуру та головний виробничо-адміністративний корпус об’єкта.

Про це повідомили в Генштабі.

За результатами додаткового аналізу військовим командуванням підтверджено влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, яка використовується для забезпечення супутникового зв’язку. Також через "далекобійні санкції" пошкоджень зазнала технічна будівля, розташована поруч із антенним комплексом.

Крім того, підтверджено ураження головного виробничо-адміністративного корпусу центру. За наявними даними, одна зі стін будівлі зазнала часткового руйнування.

Саме в цьому корпусі розміщені центральна апаратна ліній зв’язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт керування супутниковою мережею.

"Зазначений об'єкт у місті Дубна - найбільший наземний комплекс супутникового зв'язку в росії. Центр використовується для військового зв'язку, керування супутниковими ретрансляторами, які застосовуються міноборони рф для зв'язку, розвідки та координації військ", - зауважили в Генштабі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підрозділи Deep Strike ССО уразили газопереробний та гелієвий комплекси в Оренбурзькій області рф (відео)

Як писав "Ми-Україна" раніше, в ніч на 24 червня бійці ЦСО "Альфа" СБУ здійснили ураження засобів ППО російських окупантів у районі Керченської протоки.

Головне